Scroll Top

Hakkımda

BENİ TANIYIN

MEHMET KANAN | GRAFİK TASARIMCI

Merhaba! 2008 yılından beri keyif alarak hazırladığım grafik tasarım çalışmalarımı inceleyebilir, benim hakkımda daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Mart 1983 Adana doğumluyum, 2008 yılından beri reklam sektörü içindeyim.

Bu zamana kadar bir çok marka ve firmaya logo tasarımından kurumsal kimlik tasarımına, ambalaj tasarımından katalog çalışmalarına kadar onlarca projeye destek verdim.

Türkiye ve dünyada reklam ve teknoloji dünyası devamlı bir değişim ve gelişim sürecindedir. Bu gelişmelere ayak uydurmak, yenilikleri doğru projelerde doğru şekilde kullanmak oldukça önemlidir.

Reklam ve pazarlama iletişimin hızla değiştiği günümüz iletişim dünyasında bir marka için 360 derece pazarlama faaliyetlerinde bulunmak markanın varlığını sürdürmesi için hayati öneme sahiptir. Geleneksel reklam faaliyetlerinin dijital reklamcılıkla iç içe geçtiği, dijital reklamcılığın her sektörden firma için çok önemli hale geldiği günümüz reklamcılık dünyasında bu faaliyetlerin profesyonel olarak yapan bir ajans tarafından yürütülmesi markanın rakiplerinden ayrışarak ön plana çıkmasını sağlar.

Mehmet KANAN Grafik Tasarım olarak bir tasarım atölyesi gibi çalışırım. Çalıştığımız markaların logo tasarımı, kurumsal kimlik çalışmaları, gazete ve dergi reklamları, afiş, broşür ve katalog tasarımları gibi hizmetleri, markanın talebi doğrultusunda yerine getirmekteyim.

Mehmet KANAN Grafik Tasarım olarak çalıştığım marka ya da kurumu kurumsal ortağımız olarak görür, marka çıkarları doğrultusunda, markaya fayda sağlayacak adımlar atarım. Modern, Creative ve eğlenceli işler üretirken, markanın sektöründe ilerlermesi adına projeler üretiririm.

HİZMETLER

GRAFİK TASARIM

Grafik Tasarım hizmetleri bir marka veya ürünün metin ve görsellerden oluşan verilerinin dijital ortamda hazırlanması işidir.

WEB TASARIM

WordPress ve HTML web sitesi tasarımları ile birlikte, SEO & mobil uyumlu, modern bir görünüme sahip, hızlı web site tasarımları.

SOSYAL MEDYA

Sayfa/hesap yönetimi, içerik planlanması, paylaşılacak içeriklerin üretilmesi, tasarımlarının dijital hazırlanması.

DİJİTAL HİZMETLER

Dijital platformlar ile kullanacabileceğiniz reklam kampanyası tasarımları, kapak tasarımları, gibi  benzer dijital hizmetler.

vizyon

İyi bir grafik tasarımın; akılda kalıcı olması, hitap ettiği kitleyi harekete geçirmesi ve marka kimliğini doğru yansıtması gerekmektedir. Mehmet KANAN Grafik Tasarım; markaların ihtiyaç duydukları logo tasarımı, kurumsal kimlik, afiş, ilan, broşür, katalog gibi tasarım çalışmaları başta olmak üzere markanın tüm grafik tasarım ve reklam gereksinimlerini en özgün, en sade, ve en orijinal şekilde hazırlamak için ayrıca özen gösterir. Kreatif freelancer olarak hizmet veren Mehmet KANAN Grafik Tasarım’ın yaratıcı tasarım ekibi standart grafik tasarımların dışına çıkmak kasıtlı olarak kalıplaşmış tasarım tabularını yıkmak için kendisini sürekli olarak yenilemeye ve geliştirmeye çalışmaktadır.

misyon

Markanıza olan sadakati artırabilecek, markanıza cazibe katabilecek, tutarlı sonuçlar elde etmenizi sağlayacak, yaratıcı fikirler, çözümler, öneriler ve uygulamalar üretebilecek bir danışman olmak.

  • Modern ve sanatsal grafik tasarım
  • Zaman ve mekan farkı yok
  • Düşük maliyet kaliteli hizmet
  • Reklam stratejileri ve çözümler
  • Markanıza ait planlama ve projelendirme
  • Çalışmalarınızı zamanında teslimat
  • Güvenilir hizmet anlayışı
  • Sizler için çözüm ve iletişim gücü
0
Müşteri

Freelancer grafik tasarı hizmetlerini seçen, projelerini zamanında teslim alan marka ve mecra içinden öne çıkmak isteyen değerli müşterilerimiz.

0
Projeler

Müşterileri için her daim büyük düşünmenin ve güçlü marka yaratımının sembolü olarak, adının geçtiği her yerde itibar görmüştür.

0
Sipariş

Profesyonel reklam, sosyal medya yönetimi, içerik yönetimi, dijital pazarlama,
creative işler ve web sitesi çözümler.

creatıve
Freelance
Grafik
Tasarım
Profesyonel Hizmet
whatsapp
0537 587 07 87
>>
profesyonel reklam hizmetleri
creatıve çözümler